3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Młodzież rozpoczyna rozgrywki !!

Najbliższy weekend to początek rozgrywek grup młodzieżowych. Miejmy nadzieję ze nadchodzące rozgrywki będą równie owocne co zeszłoroczne. Na przypomnienie zasługuję fakt zajęcia 1 miejsca w lidze wojewódzkiej Trampkarzy naszych młodych piłkarzy.


Jako pierwsi na boisko wybiegną młodziki. Podopieczni Jarka Petiuka wybierają się w piątek 1 września do Ełku gdzie o godzinie 17:00 zmierzą się z drużyną Rony 03 II Ełk. Młodzi Węgorzewianie będą w tym roku występowali w 1 lidze wojewódzkiej Młodzików D1 Grupa 1.

W sobotę 2 września zmagania w II lidze Juniorów Młodszych rozpocznie drużyna Andrzeja Kumora. Nasi juniorzy jadą do Kruklanek gdzie zagrają z tamtejszym Startem o godzinie 11:00. Ekipa juniorów młodszych w tamtym roku grała w 1 lidze wojewódzkiej i zajęła w niej 1 miejsce. Puchar za zwycięstwo podczas ostatniego meczu seniorów na ręce kapitana wręczył kierownik OSIR Węgorzewo Mariusz Niedziółka, który reprezentował tym samym Warmińsko  -Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Trampkarze wybiegną na murawę jako ostatni, i też na obcym terenie. Podobnie jak młodziki, podopieczni Daniela Maliszewskiego muszą udać się do Ełku na mecz z Roną 03 Ełk. Mecz odbędzie się w ramach II ligi wojewódzkiej młodzików C1 grupy 1.