4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Pierwsze koty za płoty

Seniorzy CWKS Vęgorii w swoim pierwszym meczu sparingowym przegrali na własnym boisku z beniaminkiem ligi Okręgowej Jurandem Barciany 2:4.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Goście z Barcian obieli prowadzenie w 35 minucie meczu po składnej akcji. Węgorzewianie wyrównali tuż przed przerwą. Bramkę po świetniej akcji Daniela Maliszewskiego i testowanego Błażeja Depta strzelił Sebastian Ossowski.

Druga połowa to dużo gry w środku pola i gra z kontry. Jurand wyszedł na prowadzenie w 50 minucie po rzucie rożnym. Świetnie zagranie na 6 metr na głowę napastnika i mieliśmy 1-2. W całej akcji troszeczkę zaspał nasz golkiper Tomek Flis. Kwadrans później mieliśmy już wynik 1-3 po dobrej akcji całego zespołu Juranda.

Bramkę na 2-3 dla Vęgorii zdobył Daniel Maliszewski. Popularny Malina popisał się 40 metrowym rajdem i pewnie pokonał bramkarza gości.

W składzie Vęgorii zagrali testowani zawodnicy. Błażej Depta, młody brat Patryka który jest naszym zawodnikiem od wielu lat. Błażej pierwszą połowę zagrał jako prawy pomocnik, w drugą część spotkania rozegrał na prawej obronie. Bardzo dobre zawodny rozegrał obrońca Dawid Jackiewicz. Świetnie radził sobie zarówno na prawej jak i lewej stronie. Drugie 45 minut w roli środkowego pomocnika rozegrał Michał Kowalski który również pokazał się z dobrej strony strasząc raz po raz obrońców Juranda.

 

W meczu zagrali :

Kacper Oszako, Tomek Flis i Marcin Brandt

Dawid Jackiewicz, Paweł Brandt, Marcin Biaduń, Rafał Bendek, Patryk Depta, Błażej Depta

Szymek Krupa, Mateusz Opar, Michał Kowalski, Rafał Sulowski, Marek Duda.

Daniel Maliszewski i Sebastian Ossowski