4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Udany festyn dla dzieci i młodzieży

„Będzie więcej” tak w skrócie Tadeusz Ciborski – prezes CWKS Vęgorii Węgorzewo podsumował festyn: Patologiom mówimy: „Nie!”.

Na stadion przybyły tłumy rodziców i dzieci. Nic dziwnego, pogoda dopisała a program był wypełniony ciekawymi pozycjami. Znalazły się w nim gry i zabawy zespołowe, konkursy z nagrodami, mecz piłki nożnej rodzice kontra dzieci, a także pogadanki (poprowadzone przez Marzannę Sekulak, terapeutkę ze Szpitala Psychiatrycznego SP ZOZ w Węgorzewie otaz psycholożkę Ingę Sztabińską z węgorzewskiej Poradni Psychologoczno-Pedagogicznej). Organizatorzy zasypali dzieci atrakcjami: od konkurencji prowadzonych przez dorosłych piłkarzy Vęgorii, przez widowiskowy pokaz sztuk walk w wykonaniu zawodników MMA Fight Clubu w Węgorzewie, po losowanie piłek. Festyn zakończyło wspólne grillowanie.

Będzie więcej − to już zapowiada Tedeusz Ciborski, prezes CWKS Vęgoria: − Ten festyn zakończył rok szkolny i wiosenne ligi, ale kolejne takie spotkanie przed nami. Szykujemy je na jesień, w hali miejskiej.

Organizatorem festynu był Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy Vegoria Węgorzewo we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Węgorzewie.

Wydarzenie dofinansowane przez gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Węgorzewie.

Galeria: http://wegorzewo.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/115050/zdrowe_i_bezpieczne_zabawy_bliski_kontakt_z_rodzicami_i_przyjaci

Źródło: wegorzewo.pl
Fot. Anna Styrańczak wegorzewo.pl