4 lutego 23, sobota

Aktualności

Bezbramkowy remis ze Śniardwami Orzysz

Podopieczni Stanisława Kleina przedłużają dobrą passę do trzech meczów bez porażki z rzędu.
Vęgoria rozpoczęła od kilku akcji, które mogły zakończyć się bramką. Najpierw groźna akcja w 2 minucie, po której sędzia odgwizdał rzut rożny dla gospodarzy. Następnie Szymon Walaszczyk popisowo (z przewrotki) uderz, ale niestety obok bramki. Po kwadransie na boisku siły zaczęły się wyrównywać i Śniardwy zaczęły zagrażać bramce Vęgorii.

Jeszcze przed przerwą dwie groźne akcje mieli piłkarze z Turystycznej 13. W 27 minucie Szymon Walaszczyk przejął piłkę na prawej stronie boiska, zszedł do narożnika i po ograniu obrońcy dośrodkował w pole karne, jednak tor lotu piłki przerwał bramkarz gości. Natomiast w 38 minucie ten sam zawodni po dograniu Bartka Babicza uderzył groźnie na bramkę rywali, ale piłka poszybowała ponad nią. Po równych 45 minutach piłkarze obu drużyn udali się na przerwę.

Druga połowa nie przyniosła zmian na boisku. Obie drużyny atakowały, jednak nie przynosiło to większych skutków. Pokonać bramkarza orzyszan próbowali: Paweł Brandt, Szymon Krupa i Bartek Babicz. Niestety bez efektów.

Wartym odnotowania jest fakt, że w 88 minucie na boisko został wprowadzony Krystian Denes, który zastąpił Bartka Babicza w linii pomocy. Był to pierwszy mecz Krystiana w barwach Vęgorii.

Skład:

Bramkarz: Marcin Brandt
Obrońcy: Marcin Biaduń, Stanisław Klein, Paweł Brandt, Rafał Bendek
Pomocnicy: Szymon Krupa, Mateusz Opar, Rafał Raiński, Bartek Babicz
Napastnicy: Daniel Maliszewski, Szymon Walaszczyk

Rezerwowi: Kacper Oszako, Sebastian Ossowski, Rafał Sulowski, Marek Duda, Jarosław Petiuk, Krystian Denes

Zdjęcie: www.wegorzewo.pl
Autor: Marcin Gajda