3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Kol. 24: Błękitni pewnie zmierzają po tytuł

Najciekawszym pojedynkiem kolejki był z pewnością ten, który odbył się na boisku w Węgorzewie, ale na boiskach w Orzyszu i Dobrym Mieście również było bardzo ciekawie.

Błękitni Pasym pewnie zmierzają po tytuł i po raz kolejny odnoszą spektakularne zwycięstwo. Tym razem ich wyższość musiała uznać ekipa MKS’u Ruciane Nida. Jeśli drużyna z Pasymia wygra lub zremisuje w 25 kolejce zapewni sobie awans do IV ligi rozgrywkowej na 5 kolejek przed końcem sezonu.

Hitem kolejki miało być natomiast spotkanie 5 w tabeli Śniardw z 4 Wilczkiem. Śniardwy przystępowały do meczu z imponującym dorobkiem 8 meczów bez porażki, Wilczek nie przegrał o 6 spotkań. Ten drugi ostatnią porażkę odnotowała na boisku w Węgorzewie. I to oni ostatecznie przedłużyli swoją passę meczów bez przegranej do 7 i zasłużenie wywiózł z Orzysza komplet punktów.

Kibicie w Dobrym Mieście nie mogli narzekać na nudę ponieważ w meczu padło aż dziewięć bramek, a gospodarze wygrali 5:4. Wyśmienitą dyspozycją strzelecką popisał się Mateusz Jurczak, który zdobył tego dnia 5 bramek.

 

Kolejka 24 – 6-7 maja

Śniardwy Orzysz – Wilczek Wilkowo 2:4
Pojezierze Prostki – Łyna Sępopol 2:2
Czarni Olecko – SKS Szczytno 2:2
MKS Ruciane-Nida – Błękitni Pasym 0:4
GKS Dźwierzuty – Mazur Pisz 1:1
Pisa Barczewo – Granica Bezledy 2:2
DKS Dobre Miasto – Victoria Bartoszyce 5:4
Vęgoria Węgorzewo – Cresovia Górowo Iławeckie 6:1

 

Zdjęcie: sniardwyorzysz.pl
Autor: Marcin Gajda