4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Kolejka 22: Czarna seria Mazura trwa

Kibice Mazura Pisz mogą mieć wrażenie, że ich czarna seria będzie trwała w nieskończoność. To już 4 porażka z rzędu drużyny prowadzonej przez Adama Ożarowskiego w tej rundzie.

W sobotnie popołudnie Mazur zmierzył się na wyjeździe z DKS Dobre Miasto. Podopieczni Michała Włodarskiego (DKS) zaprezentowali się bardzo dobrze i pewnie pokonali Mazura 7:3. Konsekwencją słabej postawy drużyny z Pisza jest fakt, że od początku rundy Mazur zsunął się z czołowych miejsc w tabeli na pozycję 8 i nie wygląda na to by coś miało się poprawić w tym względzie.

Na szczycie Błękitni Pasym bezbramkowo zremisowali z Pisą Barczewo.

Ciekawym, z punktu widzenia kibiców w Węgorzewie, był mecz Czarnych z Wilczkiem w Olecku, gdzie pierwsi ulegli gościom 0:2. Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania ponieważ gra Czarnych mogła się podobać, a sam mecz był bardzo wyrównany i tylko brak koncentracji w kluczowych momentach sprawił, że piłkarze z Wilkowa wywieźli cenne punkty.

Nasz sobotni rywal – Victoria Bartoszyce – pewnie pokonał Cresovię Górowo Iławiecki 2:1 i obecnie zajmuje 7 pozycję w tabeli z 11 punktami przewagi nad Vęgorią.

Kolejka 22 – 22-23 kwietnia

Śniardwy Orzysz – Pojezierze Prostki 3:1
Czarni Olecko – Wilczek Wilkowo 0:2
MKS Ruciane-Nida – Łyna Sępopol 2:4
GKS Dźwierzuty – SKS Szczytno 1:2
Pisa Barczewo – Błękitni Pasym 0:0
DKS Dobre Miasto – Mazur Pisz 7:3
Vęgoria Węgorzewo – Granica Bezledy 3:4
Cresovia Górowo Iławeckie – Victoria Bartoszyce 1:2

Autor: Marcin Gajda
Zdjęcie: mazur1951pisz.futbolowo.pl