4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Przed meczem: Mazur Pisz

Mimo wysokiej pozycji w lidze, biorąc pod uwagę mecze rundy wiosennej Mazur Pisz nie wydaje się być groźnym rywalem. Tymczasem mimo wpadki organizacyjnej Vęgoria łapie wiatr w żagle.

Mazur Pisz zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli i traci 4 punkty do Łyny Sępopol, a strata do wydaje się być nie do odrobienia dla drużyny Adama Ożarowskiego (22 punkty).

Tak o meczu piszą na oficjalnej stronie Mazura:

Mecze z Vęgorią zawsze dla Mazura były spotkaniami bardzo ciężkimi jednak liczymy, że mimo ostatnich dwóch porażek z zespołami Victorii Bartoszyce i niedzielnej porażce w Górowie Iławeckim zespół Adama Ożarowskiego zdobędzie komplet oczek i powróci do czołówki tabeli.

Jeśli liczyć 16 kolejkę (rozegraną jeszcze w listopadzie) w runda wiosenna to dla Mazura ciężki okres. Najpierw wysoka porażka 1:6 z Błękitnymi Pasym, potem równie bolesna klęska z Śniardwami Orzysz (18.03.17) aż 0:5. Kolejny mecz podpieczni Adama Ożarowskiego wygrali skromnie 1:0 z Granicą Bezledy, aby w kolejnych 2 kolejkach ulegać kolejno: Victorii Bartoszyce (0:1) oraz Cresovii Górowo Iławieckie (1:2). 

Mazur w pigułce:

Rok założenia: 1951
Barwy: niebiesko-czerwono-zielone
Adres: Mickiewicza 2, 12-200 Pisz
Stadion: Stadion Miejski
Pojemność: 400 miejsc

Autor: mg

Zdjęcie: Mazur Pisz