3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Wola walki i gra do końca dała zwycięstwo SKS Szczytno

W sobotnim meczu z SKS Szczytno na stadionie Leśnym CWKS Vęgoria Węgorzewo przegrała 0:1 tracąc bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie meczu.

W pierwszej połowie to głównie gospodarze byli w natarciu. Co raz przeprowadzali ataki prawą stroną boiska jednak defensywa „Trójkolorowych” była świetnie przygotowana i nie pozwoliła wbić sobie napastnikom drużyny SKS Szczytno. Przez większą część pierwszej połowy gra ofensywana drużyny Vęgorii była bardzo niedokładna co nie pozwoliło stworzyć wielu dogodnych sytuacji strzeleckich. W 38 minucie Daniel Maliszewski zostaje faulowany w polu karnym. Do rzutu karnego podchodzi sam poszkodowany. Niestety trafia w słupek, a pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.

Druga połowa to lepsza gra naszej drużyny i to nasi zawodnicy naciskają defensywę SKS. Dobrą zmianę dał Patryk Depta, który w 60 minucie zastąpił Adriana Zdobycha. Patryk Depta swoim wejściem ożywił ataki Vęgorii lecz to zespół ze Szczytna wykorzystuje brak koncentracji naszej drużyny w końcówce spotkania. W 89 minucie wrzutkę z rzutu wolnego wykorzystują napastnicy ze Szczytna zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

Skład:

Bramkarz – Marcin Brandt
Obrona – Marcin Biaduń, Stanisław Klein, Paweł Brandt, Marek Duda
Pomoc – Szymon Walaszczyk, Mateusz Opar, Szymon Krupa, Rafał Raiński
Atak – Daniel Maliszewski, Adrian Zdobych

Rezerwa – Kacper Oszako, Patryk Depta, Rafał Bendek, Sebastian Ossowski, Rafał Sulowski

Autor: mg / sk