4 czerwca 23, niedziela

Aktualności

Vęgoria druga, Mamry pierwsze

W towarzyskim turnieju jaki odbył się w miniony weekend Vęgoria zajęła drugie miejsce tym samym potwierdzając dobrą dyspozycję przed zbliżającą się inauguracją rundy wiosennej.

Nieprzyjemna pogoda sprawiła, że turniej został rozegrany na boisku bocznym. Niemal przez cały czas padało i murawa nie ułatwiała zadania piłkarzom zarówno Vęgorii, jak i drużynom gości (Jurand Barciany i Mamry Giżycko).

W pierwszym meczu po zaciętym boju Vęgoria uległa IV ligowym Mamrom 1:2. Bramkę dla Vęgorii zdobył z rzutu karnego Daniel Maliszewski, dla Mamr Mateusz Szczerba, Damian Mazurowski. Ozdobą meczu była piękna bramka Damiana Mazurkowskiego z bezpośredniego rzutu wolnego. Uwadze niewielkiej grupy kibiców nie mogły też umknąć techniczne zagrania Szymona Krupy.

W drugim meczu Vęgoria łatwo pokonała słabo dziś dysponowaną drużynę Juranda Barciany 3:0. Ciekawostka jest fakt, że grającym trenerem Juranda jest Mariusz Machniak, który jest świetnie znany kibicom piłkarskim w Węgorzewie.

Komplet wyników:

Mamry – Vęgoria 2:1
Mamry – Jurand 6:0
Vęgoria – Jurand 3:0

Tabela końcowa:

  1. Mamry Giżycko 6 pkt
  2. Vęgoria Węgorzewo 3 pkt
  3. Jurand Barciany 0 pkt

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]