3 czerwca 23, sobota

Aktualności

Fala Warpuny rozbita 9-1

Fala Warpuny okupuje 10 miejsce w Warmińsko – Mazurskiej Klasie A. Mecz w Bartoszycach pokazał, że od Klasy Okręgowej drużynę z Warpun dzieli przepaść.

Vęgoria pojechała na mecz w 11 osobowym składzie w wyniku spraw osobistych lub kontuzji. Co oznaczało, że każdy z naszych zawodników na boisku musiał wytrzymać pełne 90 minut, a lewej flanki pełne 90 minut bronił bramkarz Marcin Brandt – który spisywał się bardzo przyzwoicie. Nie pomogło to drużynie z Warpun.

Drużyna od początku spotkania przejęła inicjatywę i prowadziła grę. Warto podkreślić świetną postawę Marka Dudy (hattrick) oraz dwóch środkowych obrońców Mateusza Opara i Szymona Krupy.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dodaj komentarz