4 lutego 23, sobota

Aktualności

Zwycięstwo rocznika 2005 w Giżycku!

Tę niedzielę młodzieżowa drużyna Vęgorii (rocznik 2005) i jej trener Łukasz Ćwiek mogą zaliczyć do bardzo udanych. W turnieju odbywającym się w Giżycku wyśmienitą postawą wykazała się cała drużyna „Trójkolorowych” zdobywając w sumie aż 24 bramki przy utracie zaledwie 3! A to wszystko jedynie w 4 meczach!

Średnia 6 strzelony bramek na mecz może być imponująca, ale nie dla młodych piłkarzy Łukasza Ćwieka, którzy w każdym meczu wytrwale dążyli strzelenia bramek. Na ich brak nie mógł narzekać żaden kibic zasiadający na trybunach w Giżycku.

Już od pierwszego meczu chłopcy pokazali wysoki poziom wyszkolenia wygrywając z AP Mazuria Giżycko II 8:1 (Bramki: Maciej Kodeniec 6, Olek Kozłowski 2). W kolejnym meczu Vęgoria zmierzyła się GKS Mamry I Giżycko. Mecz zakończył się tylko trochę niższym wymiarem kary 5:1 (Bramki: Maciej Kodeniec 2, Olek Kozłowski 2, Mateusz Mnich 1). Gratulacje dla naszego obrońcy Mateusza Mnicha, który zdobył bramkę po bardzo silnym uderzeniu.

Chłopcy nie zamierzali jednak zwalniać tempa i głodni kolejnych bramek w trzecim meczu zwyciężyli 8:0 z GKS Mamry II Giżycko, bramki w pięknym stylu zdobywali Kacper Narewski, Kacper Rymszewicz, Kacper Dowejko, Maciej Kodeniec 2 oraz Olek Kozłowski 3. Ostatni mecz zagraliśmy z AP Mazuria Giżycko I, która nie była łatwą drużyną jednak Vęgoria potwierdziła, że zasługuje na I miejsce w turnieju wygrywając 3:1.

Przerywnikiem między zmaganiami drużyn był konkurs o Mistrza Żonglerki.  Tytuł ten zdobył Maciejowi Kodeńcowi czym potwierdził swoją wysoką formę, którą prezentował podczas turnieju.

Pełen zestaw wyników:

AP Mazuria Giżycko I VS GKS Mamry II Giżycko – 1:0
Vęgoria Węgorzewo VS AP Mazuria Giżycko II – 8:1
GKS Mamry I Giżycko VS GKS Mamry II Giżycko – 1:0
AP Mazuria Giżycko I VS AP Mazuria Giżycko II – 1:5
GKS Mamry I Giżycko VS Vęgoria Węgorzewo – 1:5
AP Mazuria Giżycko II VS GKS Mamry II Giżycko 5:1
GKS Mamry I Giżycko VS AP Mazuria Giżycko I – 0:4
GKS Mamry II Giżycko VS Vęgoria Węgorzewo – 0:8
GKS Mamry II Giżycko VS AP Mazuria Giżycko II – 1:2
Vęgoria Węgorzewo VS AP Mazuria Giżycko I – 3:1

Skład drużyny:

Trener: Łukasz Ćwiek
Skład: Wiktor Herbaczewski, Olek Kozłowski, Maciej Kodeniec, Mateusz Mnich, Kacper Dowejko, Kacper Rymszewicz, Bartek Butrym, Kacper Narewski, Aleks Dowejko, Łukasz Kukułka

Klasyfikacja końcowa:

1. Vęgoria WĘGORZEWO
2. AP Mazuria GIŻYCKO I
3. AP Mazuria GIŻYCKO II

Najlepszy zawodnik: Maciej Kodeniec
Mistrz Żonglerki: Maciej Kodeniec
Najlepszy Bramkarz: Bartek Butrym

Przypominam o dodatkowych treningach w każdy wtorek i czwartek od 18.30 do 19.30

Dodaj komentarz