4 lutego 23, sobota

Aktualności

Tadeusz Ciborski zastąpił Annę Bolik-Kun

Od kilku dni w kuluarach mówiło się o zmianie na najwyższych szczeblach zarządu Vęgorii, teraz pogłoski stały się faktem – Tadeusz Ciborski zastąpił Annę Bolik-Kun na stanowisku Prezesa Zarządu CWKS Vęgorii Węgorzewo.

Tadeusz Ciborski do tej pory pełnił funkcję Dyrektora węgorzewskiego Szpitala Psychiatrycznego. W świecie sportu był szefem komitetu organizacyjnego Półmaratonu Węgorza, patronem i współorganizator Jesiennego Święta Biegów, dawniej w komitecie organizacyjnym Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych.

− Mam siedemdziesiątkę na karku, ale energia jeszcze jest. Nie potrafię emerytury spędzać w fotelu − przyznaje Tadeusz Ciborski. − Priorytetami będą: zabezpieczenie finansowe klubu (mam nadzieję, że znajdę wsparcie, nawet poza gminą), remanent formalno-prawny i preliminarz zadań na 2017 rok. Ważną sprawą do rozstrzygnięcia będzie zagospodarowanie młodych sportowców rozwiązywanej właśnie Akademii Piłkarskiej Węgorzewo.

− Podejmuję wyzwanie. Przecież wiecie, jak o mnie mówią. „Cibor da radę”. Gdybym nie miał wiary w powodzenie, nie podjąłbym się tego zadania.

Zarząd CWKS-u Vęgoria: Tadeusz Ciborski (prezes), Anna Bolik-Kun (wiceprezeska), Grzegorz Bukowski (wiceprezes), Władysław Żygadło (skarbnik), Antoni Taraur (sekretarz), Kamil Hałuszko, Zbigniew Pawlikowski, Jarosław Olbryś, Andrzej Wysocki (członkowie).

Dodaj komentarz