Vęgoria Węgorzewo
Seniorzy

Raport Meczowy

RELACJĘ ODŚWIEŻAMY KLIKAJĄC F5

90 minuta: KONIEC !!!! WYGRYWAMY W OLECKU 3-2 !!!!! Tym samym zapewniamy sobie utrzymanie w 5 lidze !!

88 minuta: Zmiana. Sulowski Rafał za zmęczonego Rafała Raińskiego

87 minuta: MAAAAREK DUADAAA !!! 3-2 !!! Malinka podaje do Rafała Raińskiego ustawionego na 8 metrze , a ten przytomnie zgrywa do Marka Dudy, ktory głowa strzela bramkę

85 minuta: Świetnie urawał się Rafał Raiński wrzuca na pole karne ale bramkarz gości zachował czujność.

83 minuta: Okres przewagi gospodarzy. Oblężenia bramki Kacpra Oszaki.

81 minuta: Paweł Brandt popisał się 40 metrowym rajdem i strzałem … ale prosto w bramkarza.

80 minuta: Gra w środku pola. Drużyny boją sie otworzyć.

75 minuta: Patryk Depta schodzi z boiska a w jego miejsce wchodzi Marek Duda.

72 minuta: Rzut rożny dla Czarnych.

70 minuta: I niestety 2-2. Gospodarze niemal wjechali z piłką do naszej bramki.

69 minuta: Brak komunikacji wśród naszych napastników. Szkoda dobre akcji Maliny i Szymka.

66 minuta: Kolejną dobra szanse mieli  Czarni. Tym razem Stanisław Klein posprzątał cały bałagan.

65 minuta: Czarny przejmują inicjatywę. Vęgoria mądrze w obronie.

62 minuta: Marcin Biaduń przerywa groźną akcję gospodarzy za co obejrzał żółtą kartkę. Przy dośrodkowanie z tego rzutu wolnego faulowany był Kacper Oszako.

59 minuta: Przed kolejną szansą stanął Szymek Walaszczyk, ale uderzenie Panu Bogu w okno.

55 minuta: 1-2 dla VĘGORIII !!! Daniel Maliszewski przejmuje piłkę  na 20 metrze i pędzi sam na sam z bramkarzem, który nie mając wyjścia fauluje Malinę. Rzut karny na bramkę zamienił ostatnio etatowy egzekutor PAWEŁ BRANDT!!!

52 minuta: Walczący dziś o każdą piłkę  Rafał Raiński był faulowany 30 metrów przed bramką. Patryk Depta dośrodkowuje ale zbyt mocno i piłkę łapie bramkarz.

50 minuta: Szymek Walaszczyk zatańczył z obrońcami, podał do Maliny, ale ten został uprzedzony przez stopera Czarnych.

48 minuta: Patryk Depta strzela z 20 metrów. Piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na rzut rożny.

46 minuta: Walaszczyk do Maliszewskiego i zaczynamy drugie 45 minut

—–

46 minuta: Koniec pierwszej połowy. Vęgoria poczuła krew i ma przewagę. Oby tak dalej !!

44 minuta: Strzał Maliny, ale prosto w obrońców. Sędzia dolicza 1 minutę.

42 minuta: Kolejny rzut rożny dla Czarnych. Tym razem Kacper Oszako wybija piłkę poza pole karne.

41 minuta: Chwila przerwy. Urazu doznał sędzia boczny 🙂

36 minuta: Vęgoria ma przewagę. Akcja za akcją sunie na bramkę Czarnych. Brakuje na skuteczności i szczęścia.

33 minuta: Piękna akcja Marcina Biadunia i Rafała Raińskiego po której ten pierwszy strzela na bramkę lecz znów bramkarz popisuje się dobrym refleksem.

30 minuta: Rzut wolny dla gospodarzy. Wrzutka w pole karne ale nasi obrońcy wybijają piłkę.

27 minuta: Dobry strzał Szymona Wlaszczyka z około 25 metra. Bramkarz popisał się piękną paradą.

25 minuta: Rzut rożny dla Czarnych. Dośrodkowanie w pole karne , ale piłę wybija Rafał Raiński rozpoczynają tym świetną akcję Marcina Biadunia i Daniela Maliszewskiego lecz obronna ręką z całej sytuacji wychodzą obrońcy.

22 minuta: Wracamy do gry !! Vęgoria szuka kolejnej bramki.

19 minuta: Vęgoria przejmuje kontrole !!!!! 1-1 !!1 SZYMON KRUPA z 20 metrów !! Uderzenie z pierwszej piłki !!

14 minuta: Wyrównana gra w środku pola. Faul na Malinie 30 metrów od bramki.

10 minuta: Groźna akcja Czarnych i strzał tuż obok słupka Kacpra Oszako.

8 minuta: Vęgoria próbuje doprowadzić do remisu. Kolejny raz Paweł Brand głową uderza na bramkę lecz tym razem górą bramkarz gospodarzy.

5 minuta: Przegrywamy 0-1 w Olecku. Wrzutka z prawej strony i na raty ale jednak celnie uderza napastnik Czarnych.

4 minuta: Zamieszanie w naszym polu karnym, ale Patryk Depta wybija piłkę w ostatniej chwili spod nóg napastnika.

3 minuta: Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole karne i niecelny strzał napastnika.

2 minuta: Paweł Brand strzela głową na bramkę, ale tuż nad poprzeczką. Świetnie dośrodkowanie Daniela Maliszewskiego

1 minuta : Czarni Olecko rozpoczynają spotkanie.

17:00 : ZACZYNAMY !!!

16:50 : Zawodnicy obydwu drużyn udali się do szatni. Za chwilę pojawią się  na murawie ! Dziś w Olecku 23 stopnie, czyli wymarzona pogoda do gry !!

16:30 : Trwa rozgrzewka przed meczowa. Zdjęcia na naszym FB !!

16:05 : Jesteśmy już Olecku. za 50 minut początek spotkania z Czarnymi !!