Pisa Barczewo
Seniorzy

Raport Meczowy

Relację odświeżamy klawiszem F5

92 minuta : Koniec meczu. Przegrywamy 1-3 z Pisą Barczewo. Koniec świetnej pasy Vęgori. Już za tydzień gramy na wyjeździe w Dzwierzutach !

90 minuta : Jeszcze próba strzału Staśka Kleina z 18 metra, ale tuż nad bramką.

89 minuta: Sędzia dolicza 2 minuty. Vęgoria cały czas próbuje !!

86 minuta: Mamy rzut rożny. Jarek Petiuk dośrodkowuje w pole karne wprost pod nogi obrońców.

84 minuta: Rzut wolny dla Pisy. Mocny strzał, ale Marcin Brandt borni.

83 minuta: 1-3 !! Strzelacem bramki Adrian Zdobych !! Patryk Depta rozrzucił piłkę na prawą stronę do Szymka Krupy, a ten dograł do niepilnowanego Adriana, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramkce !! WALKA JEST !!

76 minuta: Rafał Sulowski za Rafała Raińskiego.

75 minuta: Kolejna indywidualna akcja Daniela Maliszewskiego. Obrona Pisy wybija piłkę pod nogi Adriana Zdobycha, który strzela nad poprzeczką.

73 minuta: Jarek Petiuk wchodzi za Marcina Biadunia.

70 minuta: Wynik bez zmian. Dużo gry w środku pola. Vęgoria raz po raz próbuje zagrozić bramce Pisy. Nieskutecznie. Widać brak w składzie Szymona Walaszczyka, który pauzuje za żółte kartki.

64 minuta: Adrian Zdobych głową … ale tuż nad poprzeczką .

63 minuta: Przegrywamy już 0-3. Vęgoria ma przewagę, atakuje, stwarza sobie sytuacje, ale szybką akcje wyprowadzili goście i mamy 0-3 przy T13.

59 minuta: Faulowany Patryk Depta, dośrodkowanie z rzutu wolnego na pole karne Pisy, ale kolejny raz golkiper zachowuje się wzorowo.

55 minuta: Malina z rzutu wolnego. Niecelnie.

50 minuta: Szymon Krupa strzela na bramkę po rajdzie od połowy boiska, ale znowu ten bramkarz …..

49 minuta: Dobra akcja Vęgorii !! Strzał Rafała Raińskiego, ale bramkarz łapie piłkę.

46 minuta: Zaczynamy drugą połowę. Zmiana w Vęgorii Marek Duda opuszcza boiska a na jego miejsce wchodzi Patryk Depta.

PRZERWA. Przegrywamy 0-2

47 minuta: I jeszcze jeden rzut rożny dla Vęgorii. Ostatnia akcja pierwszej połowy.

45 minuta: Mamy rzut rożny w ostatniej minucie, ale dośrodkowanie Rafała Raińskiego było zbyt mocne. Sędzia Kamiński dolicza 2 minuty.

43 minuta: Piłkarze z  Barczewa groźniej zaatakowali i mieli dwie świetne sytuacje, ale tym razem nasi obrońcy są na posterunku.

41 minuta: Stanisław Klein ukarany żółtą kartką za faul na napastniku Pisy.

39 minuta: Węgorzewianie mają więcej z gry. Przewaga w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie mamy. Obrona Pisy Barczewo jest dziś nie do przejścia.

34 minuta: Rzut wolny dla Vęgorii, Biaduń szybko rozgrywa dla Stasia Kleina, ten uderza ale kilka centymetrów obok lewego słupka.

30 minuta: Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.

27 minuta: 100 % sytuacja dla Gości, ale tym razem Marcin Brandt dobrze interweniuje parując piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i niestety 0-2 po strzale głową napastnika Pisy.

24 minuta: Szymek Krupa wrzuca w pole karne na dobrze ustawionego Zdobycha, ale znowu bramkarz gości łapie futbolówkę.

20 minuta: CWKS ma przewagę ! Akcja za akcją, ale obrońcy Pisy Barczewo za każdym razem przerywają nasze ataki.

17 minuta: Dobra akcja Adriana Zdobycha, wrzutka w pole karne wprost na nogi Daniela Maliszewskiego, który strzela na bramkę i trafia w rękę obrońcy! Należał nam się rzut karny,ale sędzia nakazał grać dalej.

13 minuta: Kolejna próba Vęgorii. Dośrodkowanie Rafała Raińskiego, ale zbyt głęboko w pole karne i bramkarz łapie piłkę.

10 minuta: Rzut rożny dla Vęgorii, ale obrońcy Pisy wbijają piłkę na aut.

9 minuta : Vęgoria rzuca sie do odrabiania strat. Ładną akcje rozpoczął Mati Opar, ale jego podanie nie dotarło do Maliny.

6 minuta: Rzut rożny dla Pisy i przegrywamy 0-1.

3 minuta : Szymon Krupa wślizgiem odebrał piłkę zawodnikowi Pisy i podaje do Maliny, ten zaś wykłada piłkę dla Rafała Raińskiego, ale jego strzał blokują obrońcy.

1 minuta : Marek Duda do Daniela Maliszewskiego i zaczynamy mecz z Pisą Barczewo !

17:03 Zawodnicy już na boisku i zaczynamy !!! DO BOJU !!! VĘGORIA !!!

16:53 Piłkarze schodzą do szatni. Za kilka minut początek spotkania.

Piękna pogoda przy T13, bezchmurne niebo i 24 stopnie w cieniu. Mecz zaczynamy za 25 minut.

Obsada sędziowska dzisiejszego spotkania KAMIŃSKI M. GUTKOWSKI R. CIEŚLAK F.