Widownia: 70
Seniorzy

Raport Meczowy

KONIEC MECZU !!!!! 0- 3 !

93 minuta : Bramka dla Vęgorii, ale Daniel Maliszewski fauluje obrońce i bramka nie została uznana.

90 minuta: Kolejny rzut rożny dla Vęgorii.

89 minuta : Rzut wolny dla Vęgorii. Obrońcy wybijają na rzut rożny. Sędzia tego meczu dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry !!

88 minuta : Vęgoria ciągle dąży do strzelenia kolejnej bramki !

87 minuta : Zmęczony Rafał Raiński schodzi z boiska a kilka minuta za niego pogra Bartek Babicz !

85 minuta : Okres TOTALNEJ dominacji VĘGORII. Chłopaki z Dobrego Miasta są już chyba w szatni.

83 minuta : Dobrej sytuacji nie wykorzystał Sebastian Ossowski !

79 minuta: Na boisku pojawił się Seba OSA Ossowski !! Zmienia on Adriana Zdobycha, który zagrał świetna zawody !

77 minuta : Zmiana. Rafał Bendek zszedł z boiska, a na jego miejsce wchodzi Jarek Petiuk.

74 minuta : BIIIIZONN !!!! Czyli SZYMEK WALASZCZYK !!! 0-3 ! Dośrodkowanie z rzuty rożnego na głowę Szymka Walaszczyka !!!i 0-3 !! ASYSTA Rafał Raiński !!

68 minuta : Daniel Maliszewski …. strzał tuż obok słupka.

63 minuta : Brutalna gra zawodników gospodarzy. Kilka niebezpiecznych fauli od początku drugiej połowy.

62 minuta : Sprint Adriana Zdobycha i podanie do Szymka Walaszczyka, ale obrońcy zablokowali jego strzał.

60 minuta: Strzał DKSu Dobre Miasto, ale obok bramki strzeżonej przez Marcina Brandt.

58 minuta : Świetna wymiana piłki między Matim Oparem a Adrianem Zdobychem ! Chłopaki rozumieją się bez słów. Szkoda ze całą akcję przerwali gospodarze faulem na Zdobychu.

56 minuta : Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłkę wybijają obrońcy na rzut rożny. Wrzutka z rzutu rożnego ląduje na głowie Walaszczyka, lecz ten uderza niecelnie. 0-2 dla CWKSu !!!

55 minuta : Faul na Rafale Raińskim

51 minuta : Dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał Adriana Zdobycha odbija się od poprzeczki.

50 minuta : Znowu strzela Daniel Maliszewski. Po jego strzale rzut rożny dla DKSu.

49 minuta: Bardzo szybki początek drugiej połowy. Daniel Maliszewski strzela lewą nogą, ale tuż nad bramką.

48 minuta: Drugi rzut wolny pośredni dla gospodarzy. Tym razem z 7 metra, ale całe szczęście nic złego się nie urodziło.

47 minuta : Groźna akcja Vęgorii. Mateusz Opar strzela obok słupka bramki DKSu Dobre Miasto

46 minuta: Zaczynamy drugą połowę. 18:10

PRZERWA !!!! 0-2 Prowadzi Vęgoria z @DKS Dobre Miasto.

45 minuta : Adrian Zdobych zdecydował się na akcje indywidualną, przebieg 30 metrów, przedryblował kilku przeciwników i oddał strzał na bramkę, który minął bramkę o kilka centymetrów !

43 minuta : Gospodarze rzucili wszystkie siły do odrabiania strat. Kilka groźnych sytuacji, ale Marcin Brandt jest dziś w dobrej dyspozycji.

37 minuta : Świetna akcja ! Szymek Krupa strzela na bramkę po podaniu Adriana Zdobycha, ale trafił w bramkarza.

35 minuta: Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów. Dziś w Dobrym Mieście mamy + 27 stopni i piekne bezchmurne niebo !

32 minuta: Rzut wolny pośredni dla gospodarzy z 6 metra, ale świetnie zachowanie naszej obrony i nadal 0-2 dla Vęgorii !! Przy te akcji zółtą kartkę obejrzał Daniel Maliszewski.

29 minuta: AAAAAADRIAN ZDOBYCH !!! 0-2 !!!! Rafał Raiński świetnie dośrodkował na pole karne a Adrian Zdobych udeżył po długim rogu i mamy 0-2 !!

24 minuta : Szymek KRUPA !!! 0-1 !! Vęgoria prowadzi w Dobrym Mieście.

23 minuta : Żółta kartka dla Szymona Walaszczyka.

21 minuta : Groźny strzał z rzutu wolnego Szymona Krupy.

19 minuta: Rzut wolny dla Vęgorii i zółta kartka dla obrońcy DKSu. Szybkie rozegranie akcji do Szymka Walaszczyka ,ale ten nie doszedł do piłki.

15 minuta : Dużo gry w środku pola. Okres przewagi gospodarzy. Seria trzech rzutów rożnych pod rząd.

10 minuta : Nerwowy początek w wykonaniu obydwu drużyn. Akcja za akcję, ale bez groźnych strzałów na bramkę.

1 minuta : Początek meczu. 17:06 zaczynamy z opóźnieniem.