Śniardwy Orzysz
Seniorzy

Raport Meczowy

Relację należy odświeżać (ctrl+f5)

93 minuta: Koniec spotkania. 0-0 w meczu Vęgorii ze Śniardwami Orzysz. Dziękujemy wszystkim kibicom za przybicie na stadion przy T13.

92 minuta: Rzut wolny dla Śniardw Orzysz i groźny strzał na bramke. Marcin Brandt zachował jednak zimną krew i pewnie interweniuje.

90 minuta: Kolejne zmiany Jarek Petiuk wchodzi za Rafała Bendka i Rafał Sulowski za Szymka Walaczyka !

88 minuta: Bartek Babicz opuszcza boisko, a za niego wchodzi Krystian Denes i jest to debiut Krystiana w drużynie seniorów CWKS Vęgoria.

82 minuta: Wynik bez zmian. Typowy mecz na remis.

70 minuta: Malina dośrodkował w pole karna, a Bartek Babicz z najbliższej odlegóości nie trafia w bramkę.. nadal 0-0

58 minuta: Szymon Krupa uderza z dystansu, ale bramkarz gości był na posterunku 🙂

48 minuta: Rafał Raiński dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost na głowę Pawła Brandt, ale ten uderza niecelnie.

46 minuta: Zaczynamy !!

Za chwilę zaczynamy drugą połowę. Nasi piłkarze już na murawie za chwilę powinni się pojawić goście z Orzysza.

45 minuta: Sędzie nie doliczył ani minuty. Zawodnicy udają się na przerwę. Wynik 0-0 !

38 minuta: Dośrodkowanie na pole karne Bartka Babicza, do piłki dopadł Szymek Walaszczyk ale uderzył na bramką ! 0-0 przy T13 !

27 minuta: Szymek Walaszczyk przejmuje piłkę na prawej stronie, schodzi do narożnika, ogrywa obrońce i dośrodkowuje na pole karne, ale piłkę złapał bramkarz Gości.

25 minuta: Bardzo dobra akcja Śniardw Orzysz. Dośrodkowanie z lewej strony i strzał głową napastnika, ale tuż nad bramką Marcina Brandt !

17 minuta: Dużo gry w środku pola. Obie drużyny szukają swoich szans na zdobycie bramki.

10 minuta: Po 10 minutach wynik 0-0. Świetna gra Rafała Raińskiego na prawym skrzydle i dobre dośrodkowanie, ale nikt nie zamykał akcji.

5 minuta: Szymek Walaszczyk uderza przewrotką z trudniej pozycji, niestety obok bramki.

2 minuta: Groźna akcja Vęgorii !! Rzut rożny ale obronną ręką z całej sytuacji wychodzi bramkarz Gości.

1 minuta: Sędzia Wiśniewski rozpoczyna spotkanie !!

Trwa rozgrzewka przed meczem z KS Śniardwy Orzysz.