Wilczek Wilkowo
Stadion Miejski
Seniorzy

Raport Meczowy

Relacja z meczu 14 kolejki rozgrywek V ligi WMZPN pomiędzy CWKS Vęgorią Węgorzewo a Wilczkiem Wilkowo

ODŚWIEŻANIE F5

90 min – DOMINACJA VĘGORII w końcówce. Ale niestety remisujemy !

85 min – Wilczek przed szansą ! ale Tomek Flis świetnie broni !

82 min – Dawid Jackiewicz strzela !! Piłka ociera się o spojenie !

80 min  – ALEŻ STRZAŁ MALINY !! Bramkarz cudem broni ! Vegoria dominuje !

77 min – Tym razem Dawid Jackiewicz ! Strzał obok słupa ! Piękna akcja Maliny i Dawida !

75 min – Mateusz Opar strzela z 20 metrów, ale wysoko nad bramką !

71 min – Zagranie ręką zawodnika gości w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego !

70 min – Strzał Szymona Walaszczyka ! Centymetry obok bramki !

68 min – Patryk Depta za Babicza !

63 min – Pewna interwencja Tomka Flisa ! Brawo !

59 min – Znowu Kamil Pruszyński znowu strzela, ale zbyt lekko !! Szkoda kolejnej szansy !!

56 min – Stasiu Klein wchodzi na boisko za Jarka Petiuka

53 min – Jarek Petiuk przerywa groźną akcję Wilczka i został ukarany żółta kartka.

50 min – Brutalny faul na Kamilu Pruszyńskim. Dośrodkowanie Maliny, ale zbyt głębokie.

48 min – Vęgoria agresywnie rusza na rywala.

45 min – Kamil Pruszyński przed szansą !! Świetny strzał po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony, ale prosto w bramkarza !

42 min – Fatalny błąd naszej obrony, całe szczęście strzał napastnika niecelny !

40 min – Kamil Pruszyński próbował akcji indywidualnej, ale bez powodzenia.

37 min – Dawid Jackiewicz fajnie dośrodkowuje z prawej strony, ale bramkarz gości ubiegł naszych napastników.

35 min – Ponownie goście. Tym razem z rzutu wolnego, ale wysoko nad bramką.

33 min – Wilczek przed szansą. Strzał głową po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony. Piłka poszybowała tuż obok słupka.

30 min – Vęgoria zyskuje przewagę !

28 min – Kolejny raz Szymek Walaszczyk był bardzo bliski strzelenia bramki !! Bramkarz jakimś cudem wybronił jego strzał.

25 min – Świetny rajd Szymka Walaszczyka i strzał ale szkoda że nie celny.

23 min – Okres bezbarwnej gry obu zespołów.

15 min – Daniel Maliszewski wpadł w pole karne, zatańczył z obrońcami ale nie zdołał oddać strzału.

13 min – Faul na zawodniku Vęgorii. Daniel Maliszewski dośrodkowuje na pole karne, ale żaden z napastników nie doszedł do piłki.

10 min – Jak na razie nie udało nam się zagrozić bramce gości. Dobra i czujna gra naszej obrony.

5 min – Wilczek zamknął nas na naszej połowie.

3 min – Dobra akcja gości, ale na posterunku Dawid Jackiewicz.