Wyjazd
Seniorzy

Raport Meczowy

Relacja z meczu Warmia Olsztyn – CWKS Vęgoria

92 min – Koniec !! Przegrywamy na własne życzenie.

90 min – Rafał Sulowski nie dokładnie do Maliny. Szkoda akcji

88 min – Warmia marnuje 100 % sytuacje. Brawo Kacper !

87 min – Rzut rożny dla Warmii.

85 min – Rafał Sulowski za zmęczonego Kamil Pruszyńskiego. Vęgoria ciągle w natarciu !

82 min – Jarek Petiuk za Pawła Brandt.

81 min – OO BOŻE MALINA !!  Znowu sam na sam i bramkarz góra.

80 min – Przegrywmy 1-0. Rzut rożny i dobre zamknięcie akcji.

79 min – Warmia się budzi. Atakują, ale strzały równie nie celne jak nasze.

73 min – Rzut rożny dla Vegorii.

72 min – Szymek Walaszczyk wchodzi za Babicza Bartka.

69 min – ALEŻ maja tu bramkarza !!! Świetny strzał Kamila Pruszyńskiego !!

68 min – Kolejny rzut wolny dla Vęgorii po faulu na Marku Duda. NIkt nie przecina jednak dośrodkowania.

67 min – Malina faulowany w polu karnym, ale sędzia nakauzje grać dalej.

66 min – Vęgoria cały czas w przewadze !! Atakujemy i atakujemy, ale brakuje nam skuteczności.

63 min – Szykuje nam się zmiana. Marek Duda za Michała Kowalskiego.

61 min – Szymek Krupa z dystansu, znowu bramkarz górą.

60 min – Vęgoria w przewadze !! Znowu blisko bramki nasi napastnicy !

58 min – AJJJJ Kamil  Pruszyński !! Strzał głową, ale bramkarz broni.

57 min – Vęgoria atakuje !! Akcja za akcją, tym razem Kamil Pruszyński szukał swojej szansy, ale obrońcy górą.

54 min – Malina uderza z ostrego kąta, ale obok bramki.

53 min – Dawid Jackiewicz do Michała Kowalskiego, ale Michał nie opanował piłki w polu karnym. Gospodarze od bramki.

50 min – MALINA sam na sam !! Bramkarz górą ! Daniel wpadł z piłką w pole karne i uderzył zbyt lekko.

48 min – Rzut wolny dla Vęgorii i dośrodkowanie Maliny na pole karne, a Kamil Pruszyński uderza tuż obok słupka.

47 min – Warmia rzuca się do ataku od pierwszych minut.

46 min – Vęgoria rozpoczyna drugą część spotkania.

45 min – Przerwa. wynik 0-0.

43 min – Warmia zmusza nas do gry na swojej połowie.

41 min – Kamil Pruszyński marnuje świetnie podanie !! Szkoda akcji !

40 min – Kolejny rzut wolny dla Warmii. Dośrodkowanie wychodzi poza pole gry.

37 min – Dawid Jackiewicz ratuje nas przed utratą bramki. Zbiera górą piłkę tuż przed napastnikiem.

35 min – Kamil Pruszyński faulowany blisko pola karnego.

32 min – Daniel Maliszewski uruchomił dobrym podaniem Kamila Pruszyńskiego, ale niestety spalony.

28 min – Okres przewagi gospodarzy.

23 min – Kilka akcji Vęgorii, ale brakuje ostatniego podania i wykończenia.

17 min – Szybkie wznowienie Kacpra Oszaki i wykop na 70 metrów !! Piłkę przejął Malina i wpada z nią w pole karne i podaje do Michała Kowalskiego ale jego strzał niecelny/

16 min – Rzut rożny dla Warmii. Mati Opar w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg napastnika w polu karnym. Kacper Oszako świetnie interweniuje przy rzucie rożnym. Kolejny rożny.

15 min – Igor Jurczak wślizgiem przerywa akcję gospodarzy.

12 min – Kolejny rzut wolny dla Vęgorii, ale tym razem zbyt mocne dośrodkowanie i bramkarz wyłapuję piłkę.

11 min – Maliszewski wpada w pole karne po zagraniu Kamila Pruszynskiego, ale obrońcy poradzili sobie z tym atakiem.

10 min – Rzut wolny dla Vęgorii, ale nic z tego nie wyszło.

9 min – Kamil Pruszyński przejmuję piłkę w środku pola i uruchamia Babicza, ale ten dal się ograć obrońcą.

8 min – Warmia próbowała prawą stroną, ale ostatnie podanie było za mocne i piłka opuściła plac gry.

6 min – Mocny strzał Szymon Krupy, ale piłka poszybowała tuż nad bramką.

3 min – Groźna akcja Warmii, ale nasza obrona wyjaśnia.

1 min. – Warmia rozpoczyna spotkanie.