Seniorzy

Raport Meczowy

Relacja z meczu Granica Bezledy – CWKS Vęgoria Węgorzewo !!

ODŚWIEŻANIE F5

96 min – Przegrywamy. Przegrywamy wygrany mecz. 3-2

95 min – Jeszcze Szymek Walaszczyk próbuje z główki. Obok bramki.

93 min – Końcówka meczu.

89 min – O Matko Boska … tragedia. 3-2 dla Granicy.

87 min – Vegoria próbuje odzyskać prowadzenie. Igor Jurczak strzela z dystansu !

85 min – No i 2-2. Fatalnie

83 min – Chwila przerwy. Starcie Pawła Brandt z napastnikiem. Ten drugi troszkę ucierpiał w starciu z naszym czołgiem.

81 min – Kacper Oszako od bramki. Niecelny strzał Granicy.

79 min – UFff.. zamieszanie w naszym polu karnym. Wybijamy na rzut rożny.

78 min – Ponownie Adam. Rajd prawą stroną, zawinął obrońcę na raz i dośrodkował, ale obrońcy wybili piłkę.

77 min – Adam Gryczka, dobra indywidualna akcja. Zabrakło ostatniego podania !

75 min – Trochę nas przycisnęli. Obrona jak na razie skutecznie przerywa akcje Granicy.

73 min – Adaś Gryczka sfaulowany bezmyślnie przez obrońce gospodarzy.

71 min – Seba Ossowski za Bartka Biabicza.

68 min – Kolejna doskonała akcja zakończona strzałem Babicza. Tym razem bramkarz wybija na rzut rożny.

66 min – Adam Gryczka za Błażeja Depta.

65 min – Rzut wolny dla Granicy. Igor Jurczak skacze najwyżej i wybija poza boisko.

63 min – Kolejna akcja Trójkolorowych !! Babicz z Walaszczykiem wymienili kilka podań po czym ten drugi próbował dośrodkowania, ale interweniujący na wślizgu obrońca zażegnał niebezpieczeństwo.

59 min – Rzut wolny dla Gospodarzy. Dośrodkowanie, ale zbyt lekko i nasi obrońcy wybijają piłkę.

57 min – Igor Jurczak wchodzi za Jarka Petiuka !

55 min – Vęgoria poczuła krew !!! Atakujemy ! Przed chwilą Malina zatańczył z obrońcami, wpadł w pole karne i podał do Walaszczyka, a ten zbyt lekko !

53 min – GOOOOOOOOOOLLLL !!! Bartek Babicz strzela na bramkę z 10 metrów i mamy 1-2 !

49 min – Bartek Babicz mocno uderzył na bramkę, ale obrońca w ostatniej chwili na wślizgu wybija piłkę.

47 min – I już pierwsze zagrożenie naszej bramki. Dobre podanie na rosłych napastników, ale za mocne.

46 min – Zaczynamy drugą połowę.

45 min – GOOOOOOL !!! SZYYYYMON WALASZCZYK !!!! Mamy wyrównanie !!! GOL DO SZATNI !!

44 min – Nerwowa końcówka. Dużo agresywnych ataków !!

41 min – Groźny strzał gości z rzutu wolnego. Tym razem Kacper Oszako nie dał się zaskoczyć.

40 min – Vęgoria próbuje wyrównać. Brakuje nam skuteczności.

35 min – Marcin Biaduń głowa tuż nad bramką !! Ależ blisko wyrównania !

32 min – Fatalny błąd naszych obrońców. Przegrywamy 1-0

30 min – Odważne próby Granicy. Rzut wolny z niebezpiecznej odległości … ufff było blisko. Piłka na grubość papieru mija naszą bramkę.

29 min – Tym razem rzut rożny dla gospodarzy.

27 min – Dobra akcja Vęgorii !!! Paweł Brand bliski strzelenia bramki. Mamy rzut rożny.

22 min – Malina przeprowadził szybką akcję lewą strona, podał do Szymka Walaszczyka, ale ten był na spalonym.

20 min – Kolejna akcja Granicy, zakończona strzałem, ale spalony.

19 min – Granica stara się atakować. Strzał obok bramki Kacpra Oszako.

15 min – Szymon Krupa przejął piłkę n 20 metrze i nie zastanawiając się zbyt długo uderzył, ale trafił w obrońce.

14 min – Kolejny rzut rożny dla Vęgorii. Piłka spadała prosto pod nogi Błażeja Depta, ale jego strzał zablokowany.

13 min – Granica zaatakowała środkiem. Dobre podanie na wychodzącego napastnika, ale Jarek Petiuk był o wiele szybszy i zażegna niebezpieczeństwo.

10 min – Początek spotkania dość spokojny. Bez groźnych sytuacji z jednej i drugiej strony.

7 min – Rzut rożny dla Vęgorii.

3 min – Szymek Walaszczyk nie zdążył do piłki zagranej przez Marcina Biadunia. Szkoda sytuacji.

2 min – Rzut wolny dla gospodarzy po zagraniu ręką Jarka Petiuka. Strzał z rzuty wolnego daleki od ideału.3 mi

1 min – Granica rozpoczyna !

15:45 — Kwadrans do rozpoczęcia spotkania. Trwa rozgrzewka.

15:15 — Trwa odprawa przed meczem.

15:00 — Jesteśmy już w Bezledach.