Sędzia: Jargus Paweł

Raport Meczowy

Relacja z meczu CWKS Vęgoria – Omulew Wielbark

Odświeżanie F5

95 min – Koniec! Mamy to!! 2:1!!

93 min – Rafał Bendek za Szymka Walaszczyka.

92 min – Szymek Krupa …. z 20 metra dosłownie piłka musnęła słupek bramki !

90 min – Marek Duda otrzymuje żółtą kartkę !

89 min – Błażej Depta ładnie poprowadził piłkę prawą stroną !! Ale nie zdołał dośrodkować bo doskoczyło do niego 2 obrońców !!

87 min – Biały blisko z rzutu rożnego ! Obok bramki niestety !

86 min – Dawid Jackiewicz ponownie w roli głównej i urywa się lewym skrzydłem !! Podaje do Kamil Pruszyńskiego, ale jego strzał blokują

obrońcy ! Rzut rożny.

85 min – Dawid Jackiewicz fauluje napastnika i przerywa akcje gości.

83 min – Oj nie dobrze.. 2-1. Wielbark strzela bramkę !

82 mi – AJJJJJ SPALONY !! .. Kamil Pruszyński strzela bramkę ale spalony.

81 min – Błażej Depta wchodzi za Adama Gryczkę.

80 min – Szymek Walaszczyk zatańczył z obrońcami  i wywalczył rzut rożny !

79 min – Vęgoria poczuła krew !! Atakujemy !! Strzelał Kamil Pruszyński ! Niecelnie

77 min – 2:0!! Danieeeeeeel Maliszewski!!!

77 min – Igor Jurczak za Jarka Petiuka.

76 min – Kolejna okazja Vęgorii na bramkę, znowu bez podwyższenia rezultatu.

74 min – Wielbark przycisnął .. Kacper Oszako broni strzał z 16 metrów.

72 min – Marek Duda wchodzi za Mateusza Opara.

71 min – Bramkarz broni strzał Daniela Maliszewskiego i nadal mamy 1:0.

70 min – Rzut karny dla Vęgorii po faulu na Szymku Walaszczyku!!

67 min – Kamil Pruszyński głową w kierunku bramki… centymetry nad poprzeczką pod dośrodkowaniu Walaszczyka

66 min – Rzut wolny dla Vegori z 18 metra .. Daniel Maliszewski uderza, ale obok bramki.

64 min – Dobra akcja Vęgorii i Szymek Krupa próbował z 16 metra !! Za słabo i bramkarz łapie piłkę.

62 min – Totalne zamieszanie w naszym polu karnym ! Nasi obrońcy wybijają z linii bramkowej !

60 min – Adam Gryczka popędził prawą stroną i ściął do środka, uderzył z 20 metrów, ale nad bramką.

59 min – Rzut rtożny dla Vęgorii ! Kamil Pruszyński głową, ale nie celnie.

58 min – Kacper Oszako pięknie interweniuje i nadal prowadzimy! Brawo Kacper!!

57 min – Rzut karny dla Wielbarka po nieumyślnym zagraniu ręką w naszym polu karnym.

56 min – Dobra akcja Vęgorii przerwana przez obronę gości.

51 min – Ależ było blisko !!! Kamil Pruszyński uderza z 6 metra po podaniu Daniela Maliszewskiego, ale za lekko !

47 min – Szymek Walaszczyk uderza na bramkę po świetnym rajdzie !! Tuż nad bramką !

46 min – Omulew zaczyna !

45 min – Koniec pierwszej połowy, schodzimy na przerwę przy prowadzeniu 1:0!

44 min – Vęgoria dalej atakuje !!

41 min – DAAAANIEL MALISZEWSKI !!! Popędził w pole karne, zrobił zwód mijając przy tym 2 obrońców i strzela na 1-0 !!1 Bravo !!

38 min – ALE pech Maliszewskiego !! Kamil Pruszyński świetnie dograł do Daniela, a ten uderza wysoko nad bramką … szkoda 100 % sytuacji

36 min – Strzał zawodnika z Wielbarka, ale prosto w środek bramki, Kacper nie miał żadnych problemów.

30 min – Pół godziny gry za nami. Dużo gry w środku pola.

27 min – Goście wyszli z szybkim kontratakiem i tylko dobra interwencja Kacpra Oszako uchroniła nas przed utratą bramki.

26 min – Kamil Pruszyński dopadł do bezpańskiej piłki na 15 metrze i uderzył na bramkę, ale za lekko.

24 min – Omulew postraszył naszą obronę, Mati Opar dobrze wrócił za napastnikiem i odebrał mu piłkę. Było gorąco..

22 min – Szymon Krupa strzela z dystansu, ale tuż obok bramki.

16 min – Świetna akcja w wykonaniu Vęgorii, Szymek Walaszczyk zgrywa piłkę do Kamila Pruszyńskiego, a ten strzela, ale goście blokują i piłka wychodzi na rzut rożny.

14 min – Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne. Piłka spada na głowę Szymka Walaszczyka, który wybija daleko od bramki.

12 min – Jarek Petiuk zagrał dobrą piłkę do Malinki, ten wpadł z nią w pole karne, ale momentalnie doskoczyło do niego 2 obrońców i przerwali całą akcję.

8 min – Goście mają optyczną przewagę. Kacper Oszako tym razem ubiegł napastników w porę wychodząc z bramki.

6 min – Atak Omulewi lewą stroną boiska, dobre dośrodkowanie w pole karne gdzie był dobrze ustawiony Paweł Brandt, który wybija piłkę do przodu.

4 min – Szymek Walaszczyk urwał się lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę.

2 min – Pierwszy strzał gości z Wielbarka, ale daleko obok bramki.

1 min – Godzina 16:02 Vęgoria rozpoczyna to spotkanie !!!!

15:35 — Zawodnicy już na murawie.

15:58 — Za chwilę zaczynamy !!