Sędzia: Główny P. Cierpicki asystenci S. Bućko oraz A. Lewkowicz

Raport Meczowy

Relacja z meczu Vęgoria – Czarni

Odświeżanie F5

90 min – Koniec meczu w Węgorzewie. Czarni dali nam srogą lekcje !!

84 min – Czarni przed szansą, ale Marcin Biaduń wybija piłkę spod nóg napastnika. Rzut rożny.

83 min – Rafał Bendek za Kamil Pruszyńskiego.

80 min – I stało się dla Czarnych.

75 min – Szymon Krupa strzela z dystansu, ale bramkarz na posterunku.

74 min – Seba Ossowski wchodzi za Daniela Maliszweskiego

73 min – Dużo gry w środku. Vęgoria próbuje cały czas przedostać się pod pole karne, ale obrona gości spisuje się bardzo dobrze.

67 min – I kolejna zmiana. Jarek Petiuk za Pawła Brandta.

65 min – Zmiana w Vęgorii, za Adama Gryczkę na boisko wchodzi Błażej Depta.

60 min – Marcin Biaduń ukarany żółtą kartką.

56 min – Bartek Babicz świetnie dośrodkował na pole karne, piłka spadła pod nogi Daniela Maliszewskiego, ale ten pudłuje z 7 metrów.

53 min – Dawid Jackiewicz strzela z narożnika pola karnego, ale tuż obok bramki.

50 min – Dobra akcja Olecka, ale na posterunku mamy Kacpra Oszako.

49 min – Vęgoria próbuje atakować. Szwankuje dokładność.

46 min – Zaczynamy drugą połowę, od środka grają goście. Zmiana od pierwszych minut. Szymek Walaszczyk wchodzi za Mateusza Opara.

45 min – Koniec pierwszej połowy.

44 min – Marcin Biaduń próbował z dystansu, ale bramkarz na posterunku.

40 min – Kapitalna obrona bramkarza Olecka i tylko rzut rożny.

39 min – Okazja dla Vęgorii ale strzał obok bramki i wynik bez zmian.

35 min – Na boisku ciągle widać przewagę Czarnych, przed stratami goli ratują nas spalone.

29 min – 0-3 Dla Czarnych !! Stoimy a Czarni grają w piłkę.

27 min – Niestety 0-2 dla Czarnych. Rozklepali nas jak małe dzieci. Strzał z 7 metra po długim rogu i Kacper Oszako był bez szans.

25 min – Vęgoria się budzi ! Atakujemy co raz odważniej!

21 min – Faul na Malinie blisko pola karnego.

20 min – Odpowiedź Czarnych, ale Kacper Oszako broni strzał z 12 metra !

19 min – Kamil Pruszyński marnuje świetną okazje !

18 min – Kolejna akcja Olecka ! Tym razem złe dośrodkowanie pomocnika gości. Vęgoria się broni.

17 min – Czarni przyciskają !! Kacper Oszako broni sam na sam !

15 min – Okres gry w środku pola. Bez konkretnych sytuacji bramowych.

9 min – 0-1 dla Czarnych. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i bramka strzelona głową przez rosłego napastnika gości.

8 min – Rzut wolny dla Czarnych. Świetny strzał na krótki słupek, ale Kacper Oszako wybija na rzut rożny.

6 min – Tym razem Czarni przed szansą. Paweł Brandt na rzut rożny.

4 min – Bartek Babicz zatańczył z obrońcami Czarnych … ale oddał nie celny strzał !

2 min – Daniel Maliszewski marnuje 100 % okazję na początku meczu !! Sam na sam !

1 min – Vęgoria zaczyna !!

15:57 — Zawodnicy już na płycie !! Zaraz gramy !!

15:35 — Trwa rozgrzewka przed meczem. Za 25 min zaczynamy.