Stadion Miejski
Seniorzy

Raport Meczowy

F5 ODŚWIEŻNIE

93 min: KONIEC !!! 2-0 !! Vęgoria zgarnia 3 punkty !

92 min: Kolejny rzut rożny dla Trójkolorowych !

90 min: Rzut rożny dla Vęgorii. Przed chwilą Kamil Pruszyński miał okazje na podwyższenie wyniku.

88 min: Ostatnie minuty. Vęgoria mądrze prowadzi grę.

84 min: Vęgoria w natarciu !!

83 min: Okres gry w środku pola. Zmiana w Vęgorii. Rafał Sulowski za Bartka Babicza.

79 min: Bartek Babicz ukarany żółta kartką za wybicie piłki po gwizdku.

78 min: Mądra gra w obronie Vęgorii. Nastawiamy się na kontry.

75 min: Świetna akcja Vęgorii !! Szymek Walaszczyk urwał się lewą stroną dośrodkował w pole karne, obrońcy strącili piłkę, która trafia pod nogi Maliny, a ten uderza tuż nad bramką.

73 min : Zmiana w Vęgorii. Wchodzi Michał Kowalski w miejsce Jarka Petiuka.

68 min: Kontra gości. Ale fatalnie to rozegrali.

67 min: Rzut wolny z narożnika boiska dla Vęgorii i znowu dobre dośrodkowanie i szansa Szymona Walaszczyka. Znów nie celnie.

65 min: Malina w polu karnym, zatańczył w lewo zatańczył w prawo i stracił piłkę.

63 min: Dobra akcja Vęgorii ! Błażej Depta dośrodkowuje w pole karne, a Szymon Walaszczyk mija się z piłką o kilka centymetrów.

62 min: Zmiana Żaglu. Okres przewagi zawodników z Piecek.

55 min: Żółta kartka dla Jarka Petiuka za faul.

52 min: Faul na Szymonie Walaszczyku blisko pola karnego. Dośrodkowuje Szymek Krupa, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

50 min: Rzut rożny dla gości z Piecek. Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Kamil Pruszyński i wybiją piłkę daleko za pole karne.

48 min: Zamieszanie w polu karnym Kacpra Oszako, ale nasz golkiper świetnie broni.

46 min: Vęgoria rozpoczyna drugą połowę ! Zmiana W Vęgorii Stasiek Klein opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Błażej Depta.

45 min: Sędzia nie dolicza ani minuty. Koniec pierwszej połowy.

43 min: GOOOOOOOL 2-0 !!! Szymon Krupa !! Piękne uderzenie z dystansu !!!! Bramkarz bez szans !

38 min: Bramka dla Żagla … ale ze spalonego. Mamy dużo szczęścia.

35 min: Akcja Vęgorii, Bartek Babicz w polu karnym, ale jest skutecznie powstrzymany przez obronę.

33 min: Żagiel atakuje ! Spalony.

28 min: Akcja Żagla i tylko słupek powstrzymuje ich przed zdobyciem gola. W kontrataku strzał Vęgorii obok bramki.

23 min: Rzut wolny dla Vęgorii i Malina strzela w poprzeczkę.

21 min: Okres gry w środku pola. Przed chwilą groźną akcję Piecek przerywają nasi obrońcy.

16 min: Po rożnym piłka spada pod nogi Szymona Krupy, ale jego strzał mija bramkę gości.

15 min: Akcja Vęgorii i mamy rzut rożny.

11 min: Szymek Krupa po bardzo dobrym podaniu Maliny i strzale po ziemi zdobywa piękną bramkę! 1:0!!

10 min: Kontratak Vęgorii brutalnie przerwany przez obrońców Żagla.

9 min: Rzut wolny dla Piecek. Kacper Oszako pewnie broni strzał.

5 min: Kolejna sytuacja dla gości, jak na razie to Żagiel ma przewagę. Musimy poprawić grę w obronie.

3 min: Piecki atakują … spalony.

2 min: Groźna akcja Żagla i strzał głową, ale nad bramką.

1 min: Żagiel rozpoczyna mecz.

Zaczynamy mecz !!

15:50 : Zawodnicy schodzą do szatni. Mecz zacznie się za 10 minut. Aktualnie nie pada, temperatura około 14 stopni.

15:10 : Znamy skład Vęgorii : Kacper Oszako , Marcin Biaduń, Stasiu Klein, Dawid Jackiewicz, Jarek Petiuk, Kamil Pruszyński, Mateusz Opar, Szymon Krupa, Bartek Babicz, Szymek Walaszczyk, Daniel Maliszewksi