Stadion Miejski
Seniorzy

Raport Meczowy

F5 — ODŚWIEŻANIE

91 min – Kończymy mecz! 2:1! Trzy punkty zostają w Węgorzewie!!

90 min – Daniel Maliszewki … marnuje trzecią dziś 100 % okazję. Rzut rożny.

89 min – Końcówka tego meczu !! Pod koniec zaczęło się granie !!

88 min – DKS .. napastnik trafia w słupek … ale emocje !

87 min – Seba Ossowski marnuję świetną okazję !! Nie doszedł do idealnego podania Błażeja Depta !

86 min – BRAWO Kacper Oszako !! Nasz golkiper popisał się świetną interwencją i uratował nas przed stratą bramki.

85 min – Gramy czujnie w obronie. DKS próbuje atakować większą ilością zawodników.

80 min – Seba Ossowski świetnie podaje do Błażeja Depty, ale niestety spalony.

78 min – Nie pozwalamy się rozpędzić dla gości.

77 min – Zmiana w Vęgorii. Sebastian Ossowski wchodzi za Bartka Babicza.

76 min – Żółta kartka dla zawodnika DKSu.

75 min – 15 sekund po strzale Błażeja próbował Bartek Babicz … ahh ta skuteczność. Nadal 2-1

75 min – Błażej Depta …. zmarnował okazję sam na sam. ALE GRAMY GRAMY !!

74 min – Vęgoria w natarciu !!

73 min – Świetna kombinacyjna akcja Vęgorii !! Błażej Depta do Daniela Maliszewskiego, który przerzuca piłkę do Bartka Babicza na pole karna , a ten oddaje do dobrze ustawionego Szymka Krupy, który strzela tuż nad bramką !

70 min – Zmiana w Vęgorii. Jarek Petiuk opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Błażej Depta.

68 min – Igor Jurczak przerywa groźną akcje gości.

67 min – Mateusz Opar kolejny raz z dystansu, ale tym razem obok bramki.

64 min – 2:1!! Malina pewnie wykorzystuje jedenastkę!!

63 min -Rzut karny dla Vęgorii po faulu na Danielu Maliszewkim.

61 min – Po rzucie rożnym Stasiu Klein strzela głową w słupek.

60 min – Mateusz Opar strzela z dystansu, ale bramkarz popisuje się świetną paradą !

57 min – Niestety … 1-1. Niewykorzystane okazje lubią się mścić. DKS doprowadza do remisu.

54 min – Rzut wolny z narożnika boiska. Dośrodkowuje Malinka, piłka trafia pod nogi Szymka Krupy, który strzela z 16 metra ale prosto w bramkarza.

52 min – Trójkolorowi nabierają pewności. Coraz śmielej atakujemy bramkę DKSu.

51 min – Daniel Maliszewski marnuje 100 % sytuację !! Szkoda.

50 min – Vęgoria próbuje ataku lewą stroną, ale Bartek Babicz na spalonym.

46 min – Wznawiamy grę, od środka zaczynają goście. Mamy również zmianę w drużynie DKS.

45 min – Sędzia kończy pierwszą odsłonę, do przerwy prowadzimy 1:0 po golu Szymka Walaszczyka.

38 min – Walaszczyk ze świetną okazją, ale jego strzał minimalnie obok bramki.

34 min – Vęgoria ma przewagę. Próbujemy strzelać na bramkę z dystansu, ale bramkarz DKS jest w świetnej formie.

27 min – Malina sam na sam z bramkarzem, górą ten drugi.

25 min – Dobra akcja Vęgorii, ale strzał Szymka Walaszczyka mija bramkę gości.

22 min – Babicz dobrze podaje do Daniela Maliszewskiego ten wpada w pole karne, ale obrońca w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.

21 min – Okres gry w środku pola.

18 min – Mocny strzał napastnika gości, ale tuż nad bramką Kacpra Oszako.

14 min – Kolejna akcja Vęgorii ! Niestety Daniel Maliszewski nie zdążył do piłki , która wychodzi na aut bramkowy.

12 min – GOOOOOOOLL !!! Vęgoria prowadzi 1-0 !! Szymek Walszaczyk wykorzystał świetne dośrodkowanie Mateusza Opara !!

9 min – Bramka dla Vęgorii, ale niestety Szymek Walaszczyk był na spalonym.

7 min – Rzut rożny dla Vęgorii i niecelny strzał Patryka Depta.

6 min – Świetny rajd prawą stroną Bartka Babicza i dobre podanie wzdłuż bramki DKSu ale nikt nie był w stanie wykończyć tej akcji.

3 min – Groźna akcja gości i niecelny strzał głową.

1 min – Vęgoria rozpoczyna spotkanie.

17:18 – Sędzia gwizdkiem rozpoczyna spotkanie.

17:01 — Goście wybiegają na rozgrzewkę. Przed meczem zostanie wręczony puchar dla naszych Trampkarzy, którzy w sezonie 2016/2017 zajęli pierwsze miejsce w swojej lidze.

16:55 — Goście dopiero przyjechali. Nie wcześniej jak za 20 minut rozpoczniemy spotkanie.

16:30 — Pół godziny do meczu. Niestety spotkanie rozpocznie się z delikatnym opóźnieniem.