Widownia: 75
Seniorzy

Raport Meczowy

Klawisz F5 — ODŚWIEŻANIE

93 min – Koniec meczu. Nie udało się zgarnąć punktów. Już w środę 16 sierpnia jedziemy do Orzysza na drugą kolejkę spotkań o mistrzostwo V ligi.

87 min – I niestety 2-4 … MKS strzela bramkę po szybkiej kontrze.

80 min – Mało ciekawa druga połowa dużo gry  w środku, niewiele wynika z tego ze gramy w przewadze jednego zawodnika.

70 min – Zmiana w Vęgorii. Wchodzi Bartek Babicz za Kamila Pruszyńskiego i Igor Jurczak za Dawida Jackiewicza.

55 min – Dużo gry w środku pola. Michał Kowalski zerwał lewą strona, miną 4 zawodników gości strzela na bramkę, lecz piłka ląduje na poprzeczce !! Do dobitki nie zdążył Szymek Walaszczyk.

50 min – Szturm Vęgorii na bramkę gości, ale obrona MKSu jest bezbłędna.

46 min – Zaczynamy drugą połowę. Na razie bez zmian.

45 min – Przerwa.

40 min – Tracimy bramkę n 2-3 po zamieszaniu tak jak przy pierwszej bramce dla Szczytna.

35 min – Kolejne próby CWKSu lecz filar defensywy MKS Szczytno Maciej Magnuszewski czyści dosłownie wszystko.

30 min – Vęgoria próbuje przejąć kontrolę w meczu, ale drużyna gości mądrze się ustawia i liczy na kontry. Jedna z nich przed chwilą zagroziła naszej bramce.

25 min – Czerwona kartka dla pomocnika MKSu. Gramy w przewadze.

22 min – I znowu remis …. fatalne zachowanie naszej obrony i MKS strzela na 2-2.

21 min – 2-1 !!!!! KAAAAAMIL PRUSZYŃSKI !! Świetnie dośrodkowanie z rzutu wolnego Maliny a najwyższy na boisku Kamil Pruszyński strzela na 2-1 !

20 min – Dobra akcja Vęgorii przerwana faulem na 20 metrze. Rzut wolny.

15 min – MAMY WYRÓWNANIE !! Szymek Walaszczyk był faulowany w polu karnym , a Daniel Maliszewski pewnie wykorzystuje jedenastkę !!

13 min – Szczytno wychodzi na prowadzenie. Zamieszanie w polu karnym, piłka trafia wprost pod nogi napastnika gości, a ten strzela na 0-1

9 min – Dobra akcja Maliny i Szymka Walaszczyka, ale niestety strzał niecelny.

5 min – Zarysowuje się przewaga gości. Kilka groźnych akcji, ale obrona Vęgorii radzi sobie bardzo dobrze.

1 min. – Vęgoria rozpoczyna spotkanie !

16:50 — Zawodnicy schodzą do szatni.

15:30 — Zbiórka przed meczem !!